{הכל אודות ד

{הכל אודות ד

{הכל אודות ד

Blog Article

האסטרטגיה הטובה ביותר לשימוש עבור ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים


Table of Contentsאינדיקטורים על ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים שאתה צריך לדעתאודות ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שינייםמפת הסבר חדשה ל-ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שינייםXהמדריך הטוב ביותר ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים אתה יכול להשתמש היום על ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שינייםמפת מסבירים חדשה ל-ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים


עם זאת, רופא השיניים יוכל לבצע הליך מקדים של השתלת עצם או של הרמת סינוס. הליכים אלה מאפשרים לשחזר את רקמת העצם האבודה, ולשפר את ההתאמה שלכם לקבלת שתלים.השתלת עצם, היא הליך שבו רופא השיניים משתמש בעצם תורם או בחומר שנוצר במעבדה (הרמת סינוס). העצם תושתל באזור המטופל, כדי לבנות את הלסת וליצור בסיס איתן לשתל הדנטליהרמת סינוס הוא טיפול שמגדיל את הסיכויים שלכם להיות מועמדים להשתלה דנטלית


טיפול זה יוצר מקום לשתלים ומונע פגיעה בעצבים העוברים באזור זה. לאחר הדמייה תלת מימדית של הלסתות והשיניים הסמוכות, מבוצע ניתוח וירטואלי VIRTUAL SURGERY ממוחשב ובהמשך ייצור מפתח מיוחד בהדפסת 3D לשימוש בזמן הפרוצדורה עצמה, לאחר מכן תגיעו לביקור השני במרפאת השיניים – לניתוח עצמו.במהלך הניתוח הרופא ישתמש באמצעים טכנולוגיים שיאפשר לו למקם את השתלים בצורה מדויקת ומהירה.


דלקת חניכייםהקצעת שורשים
זאת, לעומת הליכי ההשתלה המסורתיים הנמשכים למעלה מ-130 דקות.הניתוח כרוך בביצוע חתך מינימלי ומדויק במידת האפשר, כך שבתום הניתוח לא יהיה צורך בתפרים. הליך זה מפחית כאבים ואי נוחות ומקצר את זמן ההתאוששות וההחלמה - ניתוח חניכיים.לבסוף, מכיוון שהמנתח כבר עיצב ויצר עבורכם את השחזורים הזמניים, הוא יוכל למקם אותם מיד בלסת. כך תוכלו לצאת מהמרפאה עם חיוך שלם


ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים לא עוד מסתורין


בדיקות אלה אינן חלק מההליך הכירורגי בפועל, אבל הן נחוצות כדי להבטיח את בריאות הפה ואת הצלחת השתלת השיניים שלכם. בדרך כלל מדובר על שתי בדיקות בשבוע הראשון, בדיקה נוספת לאחר חודש, ובדיקות נוספות לאחר 3, 6 ו-12 חודשים. בדיקות סדירות אלה יאפשרו לרופא המנתח לעקוב אחר תהליך הריפוי של השתלים שלכם.


בדרך כלל זה יקרה לאחר 3 חודשים, אבל לפעמים גם לאחר 6 חודשים.השיקום הקבוע ייראה הרבה יותר אסתטי ואטרקטיבי מהשיקום הזמני, וגם יהיה יותר עמיד וחזק. בעוד שעם השיקום הזמני יכולתם בעיקר ללעוס כרגיל, הרי שהשחזור הסופי מבטיח תפקוד באמת מלא של השיניים, כאילו הן שיניים טבעיות. השחזור הקבוע מתוכנן להחזיק מעמד שנים רבות ואפילו כל החיים, לעתים עם התאמות ותיקונים מדי פעם.


הרמת סינוסהשתלת חניכיים
הבעיה הגדולה ביותר בכול הליך השתלה היא ה- osseointegration– כלומר, התהליך הטבעי של התמזגות השתלים עם עצם הלסת, שבו הגוף ממזג את משטח הטיטניום של השתל עם העצם שסביבו.גם כאשר מורכב כתר זמני מיידי על השתל, ההצלחה תלויה בהתמזגות טובה של השתל לעצם (https://justpaste.it/dqti6). השינוי הקטן ביותר עלול להוביל לסיבוכים בתהליך הריפוי


במהלך תקופה זו כדאי להקפיד על תזונה רכה יותר, ולהימנע ממזונות קשים או פריכים במיוחד כמו גזר או שקדים. מצב זה יכול להימשך 6 עד 8 שבועות לאחר הניתוח.מצבים שונים – כמו חריקת שיניים, עישון, או אי הקפדה על תזונה רכה יותר – עלולים לגרום להזזת השתלים ממקומם, להשפיע לרעה על הליך ההתמזגות של השתלים עם העצם, ולהגביר את הסיכון לכישלון הליך ההשתלה.כדי להימנע מסיכונים אלה מומלץ למטופלים החורקים שיניים להשתמש בהתקן פה שימנע את החריקות; לאלה שעדיין מעשנים, להפסיק לעשן מידית; ובאופן כללי להיצמד למאכלים רכים יותר שלא יפגעו בשתלים החדשים, עד שיתמזגו עם העצם.


האסטרטגיה הטובה ביותר לשימוש עבור ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים


למידע נוסף בנושא שתלים דנטליים והשתלות שיניים לחצו כאןטיפולים נוספים במרפאה: .


ד״ר אריאל סביון רופא שיניים מעל 15 שנה, בעל תואר מאסטר כפול (גרמניה) במדעי הלייזר ומדעי האימפלנטולוגיה (שתלים דנטליים). משמש כמנהל רפואי של תאגיד שיניים ״סביון מדיקל סנטר בע״מ. בעלים של מועדון לימודי יוקרתי master_ implant, המכשיר רופאי שיניים בתחומים שונים. מדריך מוסמך היחידי בארץ של World Clinical Laser Institute בתחום מדעי הלייזר ברפואת שיניים בישראל.
התשובה היא לא, ישנה תקופה של כמה ימים של אי נוחות לכל היותר. ההשתלה מתבצעת תחת הרדמה מקומית או סוג ההרדמה המתאימה למטופל, תלוי ברצון המטופל ומצבו הבריאותי.לאחר ההשתלה תתכן תחושת אי נוחות ורגישות באזור, אבל ניתן לשכך את הכאב באמצעות משככי כאבים. הרופא המטפל מספק מרשם והסבר עם תרופות הכולל משככי כאבים ותרופות הגעה היה ויש צורך לפני כל טיפול כירורגי שמצמצת למינימום את תהליך ההחלמה.


השתלת שינייםהקצעת שורשים
איך שלא מסתכלים על זה, בשלב כזה או אחר כולנו נצטרך שיניים חדשות בשביל להמשיך ולתפקד ללא מגבלות.הסיבות העיקריות לאבדן שיניים הן בדרך כלל: מחלות אלו מובילות לנסיגת חניכיים ונסיגה של העצם, מה שגורם לשן להתנדנד ולנשור. בנוסף מכיוון שאין מספיק יתכן ששיניים נוספות באזור ישופעו מהמחלה ונסיגת העצם. לפעמים אנחנו מאבדים שיניים כתוצאה מחבלה או תאונה.


אודות ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים


לאחר רמה מסוימת של שחיקה, לא ניתן לשחזר את המראה הקודם של השיניים באמצעות כתרים, שתלים הם פתרון מעולה במקרה זה.ישנם מקרים שבהם המטופל יצטרך למינציה המלווה בטיפול שיניים וכתרים. טיפולי שורש שלא בוצעו כראוי, או מבנה תעלות שהתעוות מדלקת או טראומה, מצריכים השתלת שיניים בשביל לשקם את האזור הפגוע.


כאשר חסרות לנו שיניים, אנו יכולים לחוות מספר רב של קשיים ובעיות, חלקן אסתטיות במהותן אבל רובן בריאותיות.הבעיה העיקרית שמחסור בשיניים יוצר היא קושי בלעיסה והחלשות הנשך – בעיה המשפיעה על הרגלי התזונה שלנו אבל לא רק (https://www.tripadvisor.in/Profile/periodontics1). כאשר איננו מסוגלים לנשוך כראוי איננו מקבלים תזונה נאותה ואף יכולים להגיע למצבים של תת תזונה ואטרופיה בשרירי הלסת


מחסור בשיניים מוביל להגיינה ירודה של חלל הפה, שבתורה מובילה לפגיעה נוספת בביטחון. השיניים, השורשים והעצבים סביבן הן סוג של עוגן למבנה הפה והלסת. ברגע שהעוגן הזה נעלם, עצמות הלסת מתחילות לסגת והחומרים נספגים בגוף שלנו. זה יוצר סיטואציה בעייתית הדורשת שחזור והשתלה של עצם, בשביל בשביל שנוכל ליצור בסיס חדש לשיניים.
פה מלא בשיניים יוצר תחושת ביטחון, כאשר אנו חושבים באופן מודע על הפה שלנו, ואיך הוא נראה במהלך האינטראקציות שלנו עם הסובבים אותנו, אנו משלמים מחיר קוגניטיבי כבד ובנוסף מאבדים בטחון במראה שלנו. פה מלא בשיניים מאפשר לנו לחייך במלוא הפה והכי חשוב, זה מרגיש טבעי.בין אם חסרות לכם שיניים, או שאתם משתמשים בתותבות, תמיד תירצו לשאוף לטיפול שהתוצאה שלו תרגיש טבעית ושתחזיר לכם את הביטחון בשיניים שלכם.הטיפול היחידי שמוכיח כבר למעלה משני עשורים אפקטיביות טיפולית ומעשית בהחלפת הקצעת שורשים שיניים חסרות הוא ללא ספק השתלת שיניים.


ד"ר יבגני וינברג - מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), השתלת שיניים ללא תעלומה נוספת


בזמן שפתרונות כגון תותבות דורשות שימוש מתון בלעיסה ודורשות מהמטופל “לשחק” עם התותבות, השתלות מתפקדות כשיניים לכל דבר ומאפשרות לנגוס נגיסות בריאות בכל מאכל. רופאי שיניים מבצעים כבר שנים רבות השתלות שיניים כהקדמה לטיפולים נוספים כגון:עיגון שיניים תותבות, טיפול הכרוך בהשתלת מספר שתלים המאפשרים לקבע תותבות בעלות קונסטרוקציה מיוחדת עם חיך פתוח ביעילות ,בנוחות וללא צורך שימוש בדבק לתותבות.תמיכה בכתרים או שיניים הקרובות לשיניים שנעקרו או נפגעו, טיפול זה מאפשר “לחזק” כתרים ושיניים הקרובים לשיניים חסרות.בסיס לגשר דנטלי, טיפול המאפשר ליצור גשר בין שני שתלים, שיכול לתפקד כעמוד תווך לשלוש כתרים או בכדי למלא חלל של מספר שיניים חסרות.השתלות נראות ומרגישות כמו שיניים אמתיות.

Report this page